Monday, January 31, 2011

FOREVER 21 *SS / 2011*

Forever 21, 1 sene önce keşfedip bayıldığım, bu yaz Amerika'da alışveriş yapma imkanım olan bir marka. Henüz Türkiye'de mağazası yok ancak sitesinden alışveriş mümkün ve fiyatları çok uygun. Bakalım Summer - Spring koleksiyonu nasıl :)
Bu da benim Forever21 çantam
Başka neyim vardı ordan hatırlamıyorum ama daha çook istiyoruuuum :)

Sunday, January 30, 2011

YEDİK, İÇTİK, EĞLENDİK!

Dün akşam arkadaşlarla kendi aramızda ufak bir "after finals party" yaptık :) Party dediğime bakmayın, önce yemek yedik, sonra 3 mekan değiştirip, geceyi Kırçiçeği'nde çorba içerek sonlandırdık :) İzmirliler bilir, Gazi Kadınlar Sokağı'ndaki Luna ve Hometown'a, sonra da 1888'e gittik. Nasıldı derseniz Luna'ya sadece içmeye gidilir ki, içkileri çok güzeel. Hometown ve 1888 müzik açısından daha bi sardı sanki. Ee eğlendik mi? Evet  :)
Luna'da içkilerimiz.. Sunshine, Gofret, 35.5 
Gofret baya gofret tadındaydı ama diğerleri daha güzeldi sanki :)

Ee peki ben ne giydim???

Tshirt - tunik : Gina tricot
Kot gömlek : Mango
Çorap : Penti
Kolye : İstanbul'da pasajdan

Friday, January 28, 2011

MILITARY JACKETS!

Bu ceketlerin zaten ne kadar moda olduğuna değinmedeeeen, bakalım kim nasıl bir military ceket seçmiş ;)

Halle Berry
Victoria Beckham
Gwyneth Paltrow
Jessica Simpson
Rihanna

Rihanna'nınki favorim!

NE GİYDİM & NE ALDIM :) ~ 27.01.2011 ~

Ablam gelmişken beraber bir alsancak turu yapalım dedik bugün. Ee eli boş da dönülmez gitmişken :)

Hırkayla gömleği yeni aldım. İkisi de Mango'dan, ikisini de bayılarak aldım :)

Sephora'da indirim kısmen devam ediyor. Zaten bu göz makyaj temizleyicisini kullanıyordum 1 yıldır, %50 indirimle 7.45'e düşünce hemen yedeğini aldım. Mini boyunu da ablam çantada taşımak için aldı, o da 3.45 gibi birşeydi. Bu ürüne gerçekten bayılıyorummmm, şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca toniğini de çok beğenerek uzun süredir kullanıyorum :)

Bluz : Zara
Kot etek : F&F
Çanta : H&M

Taytın markasını bilmiyorum, ayrıca bu bluzun desenini çok beğeniyorum ki zamanında düz tshirtünü de almıştım, çok sık kullanıyorum :)BUGÜÜÜÜÜÜN, ÇEKİLİŞ İÇİN HEDİYE ALINDI! HADİ HEMEN 50 İZLEYİCİM OLSUUUUN :)

Thursday, January 27, 2011

I WANT "CANDIE'S"

Vanessa Hudgens'ı hiç sevmezken son zamanlarda ısınmaya başladım sanırım ona. Candie's in yeni modeli olmuş kendileri. Çekim görüntüleri, fotoğraflar ve koleksiyon şahaneeee..

Tuesday, January 18, 2011

JENNIFER BEBEK GİBİ, KRISTEN YİNE CIRT !

Allure - Şubat kapağını süsleyen bu Jennifer Aniston fotoğrafına hasta kalınmaz da ne olunur? Tamam, photoshopun etkisi büyük, ama yine de bu durum hatunun hala taş bebek olduğu gerçeğini değiştirmez :)
Bir de Vogue - Şubat kapağına bakalım; zaten hiç haz etmediğim Kristen Stewart, üstelik yeni sarı sarı saçlarıylaaaaa! Hiç beğenmedim, no no no no!
Beğenmediğim Kristen ve saçları yani, Vogue'a sözüm yok :)