Sunday, August 28, 2011

Happy Birthday to ME! :)

Bugün benim doğum günüüüüüüm! :) 

It's my birthday today! :)

21. yaşımı doldurmuş bulunuyorum. Haftalardır blogumdaki hareketsizliği de umarım bu postla sonlandırmış olucam. En kısa zamanda yeni postlarla dönmek üzere,

Kisses,
New York Lover D.

Saturday, August 6, 2011

Miu Miu Sneakers

Miu Miu'nun sonbahar sezonu için hazırladığı bu şahane sneakerslara bayıldımmmmm. Wishlistimde en üst sıraya oturdular diyebilirim :)

I love those glitter Miu Miu sneakers.They've already taken the first place in my wishlist :)
Altın rengi olanlar favorim!
Goldie ones are my fav.s!

Kisses,
New York Lover D.

kaynak:elle

Thursday, August 4, 2011

New Stuffs

Uzun zamandır post yapamadım farkındayım ama malum internet sıkıntısı! Bu arada stajımın 1.ayı doldu ve kısa kesip geçen hafta finitoladım :) Yani yaklaşık 8 hafta daha tatildeyimm :) Ee bu arada napıyorum, alışveriş, tv ve kitap 3lüsüyle vakit geçiriyorum :)

It's been a week since i lastly wrote. But now i'm done with my intrernship and i have about 8 weeks to spend my summer holiday :) By the way, what am i doing in these free days are shopping, reading and killing time in front of TV :)


Trendyol'dan bu sandaletleri
T-box'dan çok sevdiğim kuş desenli bu elbiseyiPazardan da rengarenk bu bileklikleri aldım.Bunlar da yeni aldığım kitaplar. 
Şu an "Leydi Elizabeth"i okuyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. "Boleyn Kızı" ve devam serisini çoktan bitirmiş ve bayılmış biri olarak Tudor krallığını bir başka bakış açısıyla anlatan bu kitabı da çok beğendim :)

Kisses,
New York Lover D.