Tuesday, November 15, 2011

Season's Hits - Two Tone Shoes and Boots

Eminim, sizin de en az benim kadar dikkatinizi çeken bir trend bu, iki renkli ayakkabı ve çizmeler. Özellikle plastik yağmur çizmelerinde sıkça gördüğüm bu trendi Flo'dan Zara'ya, Tory Burch'e kadar pek çok farklı marka ve tasarımcıda bulmanız mümkün. Ayakkabılarda ise daha çok burnu farklı renk olanlar dikkat çekiyor. Özellikle aşağıdaki kolajda ortada duran Zara ayakkabıları bu sezon sokaklarda çok gördük ve görmeye de devam edeceğiz gibi :)

I'm sure you've noticed that two tone shoes and boots have a great run nowadays. There are variable alternatives from Zara to Tory Burch to find these shoes and boots. The one in the middle of the collage below is Zara and very popular in street fahsion :)Aşağıdaki model Chanel ve çoktan bir çok ünlünün favorisi olmuş :)

This one is a Chanel and already became celebrities' favorite :)Çizmelerde daha çok kahverengi - siyah birlikteliği göze çarpıyor.

Generally black and brown are used together in riding boots.~
Kisses,
New York Lover D.

görseller:zara lookbook, shopbop, gittigidiyor, people, elle

3 comments:

SERAP TAN said...

heyy tatlım ben gecen sene lovely shoes dan getırtmıstım chanel ın möodelının aynısı bende var :) ve cook severek gıyiyorum :))

New York Lover D. said...

SERAP TAN, ooo çok şanlısın güle güle giy :)

PD said...

ah, o arkası fiyonklu olanı istiyorum!

http://iconicmouse.blogspot.com/