Sunday, September 8, 2013

H&M Allık 12.Dazzling Peach / H&M Blusher 12.Dazzling Peach

Selamlar!
Bugün sizlere Türkiye'ye gelmesi için çok beklediğimiz H&M'in kozmetik koleksiyonundan bayıla bayıla kullandığım bu allıktan bahsedeceğim.

Hi!
Today I'm gonna mention about my current favorite blusher from H&M cosmetics line which we had waited for a long time.Numarası 12.Dazzling Peach. İsminden de anlaşılacağı gibi bir şeftali tonu. O kadar tatlı ve sıcak bir renk ki, tüm ürünlerin arasından rengiyle gözüme ilk o çarptı. Şeftali ancak çok hafif bir pembeliği de var. Her renk tene gideceğini düşündüğüm tam bir joker allık. 

It's 12.Dazzling Peach. As you can understand from its name, it's a peachy tone. It's such a lovely and warm color so it was just conspicuous from all other products. It's a peachy color with some pink tones in it. I think it's totally a joker product that looks great on every skin tone.


Kalıcılığı ve pigmentasyonu beni çok ama çok şaşırttı. Beklediğimin o kadar üstünde çıktı ki, elimdeki en ucuz fiyatlı allık olarak, diğer tüm allıklarımdan daha kalıcı desem yeterli olur mu :) Gün boyu tazelemenize gerek kalmadan, hiç uçmadan ilk sürdüğünüz haliyle duruyor. 

Its pigmentation and solidity surprised me in a good way. Is it enough if I say it has the best solidity as the cheapest blusher I have among others :) You dont need to refresh your make up during the day and it just keeps its first look all day.


Flaşsız
Without Flash


Flaşlı
With flash

Üstteki flaşsız, alltaki flaşlı hali. Tamamen mat değil ancak belli belirsiz, asla yüzünüzü disko topuna çevirmeyen ışıltıları var. Ben çok sevdim ve şu an favori allığım diyebilirim!

Fiyatı :8.95 TL

It's not totally matte but it has so little sparkles that does not make your face a disco ball. I love love love this blusher and it's my current favorite now!

XOXO

1 comment:

KoKoŞ KeLeBeK said...

harıkaaa renkk cok begendım canım