Thursday, October 24, 2013

H&M Nudes Far Paleti / H&M Nudes Eyeshadow Palette

Herkese selam!
H&M'in kozmetik ürünlerini denemeye devam ediyorum. Allığından ne kadar memnun kaldığımı belirtmiştim, hatta gidip başka bir rengini daha aldım, ondan da yakında bahsedeceğim :) Bugün bahsedeceğim ürün ise far paletlerinin Nudes serisinden "Soft Nude" isimli bu far paleti.

Hey everybody!
I keep trying the cosmetic products of H&M. I have told you how much I love the blush, moreover I bought another one and gonna mention about it soon :) Today's product is one of their eyeshadow palettes in Nudes line, the "Soft Nude".


Renklerine bayılarak aldım fakat deneme şansım olmamıştı. Nitekim eve gelip deneyince hayal kırıklığına uğradım, çünkü tüm renkler hemen hemen aynı rengi veriyor ve çok pigmentsiz. Sadece ortadaki renk biraz daha pigmentli ve kendini belli ediyor ki o da zaten en beğendiğim renkti. Belki altına baz kullanarak biraz daha iyi sonuç alınabilir.

I loved the way it looks but I couldnt tried before buying. In fact, I was disappointed when I tried at home, 'cause they're not pigmented and all of them give almost the same pale color. The middle one is slightly more pigmented and actually it was my favorite. Maybe we can get a better result by applying an eyeshadow base under it.


Swatchlarını aşağıya ekliyorum, ortadaki 3lü ilk 3 renk, üstteki 4.renk ve alttaki de en koyu renk. Siz nasıl buldunuz?

You see their swatches below. So how do you like it?XOXO1 comment:

Ne Giysem said...

Aynen ben de cok begenerek aldım denemeden ama renkler gorundugunden cok acık duruyor :(