Monday, June 11, 2012

Paris vs. New York 1

New York'u ne kadar sevdiğimi ve hayatımın kalanını geçirmek istediğim yer olduğunu söylemeye gerek yok sanırım :) Ama Paris... Paris, New York'dan sonra 2.hayalim, henüz gerçekleştiremediğim. Bu 2 favori şehrimle ilgili çok güzel bir kıyaslama görünce de dayanamadım, sizinle paylaşıyım dedim. Çok fazla görsel olunca 2 part halinde sunuyorum ve işte 1.part :)

You know how I love New York and it's where I wanna live for the rest of my life :) But Paris... Paris is my second dream city which I couldnt visit yet. So when I saw such a great comparison of these two fav. cities, I had to share it with u. Here is the part 1 :)

Kesinlikle favorim bu! Amelie de kimmiş Carrie Bradshaw'ın yanında :)
My favorite one! Who is Amelie in comparison to Carrie Bradshaw :)


Nasıl ama, hepsi çok doğru değil mi :) Benim için her koşulda NY kazanan taraf olur ama Paris'in meşhur balkonlu apartmanlarına da hayır demem :)

So true, arent they? :) For me, NY is always the winner in any condition, but famous Paris apartments could be an exception :)


Bu arada benim New York gezi postum için buraya, ve New York'taki Madame Tussauds müzesi postum için de buraya tık tık yapabilirsiniz :)

By the way, click here to see the post about my New York trip and click here to see the photos from Madame Tussauds Museum :)


Kisses,
New York Lover D.

kaynak:parisvsnyc.blogspot.com

No comments: