Friday, July 27, 2012

Photo a Day Challenge

Şu "photo challenge" olaylarını oldum olası çok sevdim. Geçtiğimiz aylarda lacivertojelikız'ın yaptığı "photoaday" challenge'ını keyifle takip etmiştim ve böylece Fat Mum Slim blogunu keşfetmiştim. Blogun sahibesi Chantelle her ay için bir challenge listesi hazırlıyor ve siz de o günün konusu neyse ona ilişkin fotoğrafı ister telefonunuzla ister fotoğraf makinenizle çekip, yine isterseniz twitter'da, isterseniz instagram'da, isterseniz de blogunuzda paylaşıyorsunuz. Ben de sonunda dayanamadım ve aynı zamanda doğum günü ayım olan ağustos ayında challenge'a katılmaya karar verdim.

I always love the photo challenges. A few months ago, I found Fat Mum Slim blog which makes lists for every month for a photo challenge and I was thinking about to join her.It's quite simple : Take a photo about the subject of the day, and share it via twitter, instagram or blogging. I'm starting doing this for August which is my birthday month.


Liste bu şekilde. Ben 1 Ağustos Çarşamba günü başlıyorum ve eğer siz de bana eşlik etmek isterseniz seve seve bekliyorum :) 

Here is the list. I'm starting on August 1, Wednesday and will be very pleasant if you wanna join me :)

4 comments:

sequin said...

aaa bende denemek istiyorummmm :)

New York Lover D. said...

sequin, çok sevinirimmm :)

sequin said...

takipteyim yarın başlıyorsun dimi :))) şimdi bende seçicem başlık ona uygun post yapıcam dimi bir fotoğraf çeken ayarlamalıyım bakalım becerebilcekmiyimm :))))

New York Lover D. said...

sequin, başlıyorum :) fotoğrafları kendin çekebilirsin :)