Saturday, February 9, 2013

Big Big News.

Herkese merhabaaa!
Yine uzun bir ara verdim bloga ve o kadar özledim ki! Çalışma hayatı denen şey ne fenaymış? Ne sosyal hayat kaldı ne bloggerlık! Ben de dayanamadım bastım istifayı! :) Şaka bir yana işten ayrıldım ama hem üzülerek hem sevinerek, çünkü asıl sebebi Antalya'dan İstanbul'a taşınıyor olmam! Evetttt, İstanbul'a taşınıyorummm :) Sanırım blogu boşlamamın geçerli bir sebebi olduğuna inanırsınız. İnanılmaz bir taşınma telaşı almış durumda evi, o yüzden beni kısa bir süre daha mazur görmenizi rica edeceğim. Arada umarım uğrama şansım olur ama aktif bir şekilde buralara döneceğim zamanı ben de iple çekiyorum! Bu arada instagramda bol bol fotoğraf paylaşıyorum, isterseniz ordan takibe devam edebilirsiniz :) (@newyorkloverd)

Hey guys!
I'm here again after a long break and I missed you so much! Working just killed my social life and blogger spirit! So I quitted! Im not kidding, but of course it's not the real reason. Im moving to Istanbul!!!! Yeaaay! I hope you give me some more time, then I promise I'll be here :) By the way, I keep sharing pics on Instagram, so follow me if you want :) (@newyorkloverd)

Bu postu yapıp sizi resimsiz bırakmayayım ve şu aralar neler yaptığımın kısa bir özetini de geçeyim.
So Im posting a few pictures to let you know what I've been up to.Yeni bir yıl, yeni bir saç dedim ve bir ay kadar önce saç rengimi değiştirdim. Umarım beğenirsiniz :)
I needed a change for new year so I have my hair dyed. Hope you like it :)


Bol bol ayakkabı alışverişi yaptım!
Did some shoe shopping!


Taşınma telaşına enerji lazım, çikolatasız olmaz! :)
Need more energy for moving! :)


Bazen de keyfimden eksik kalmadım :)
Spent time to relax :)


3 comments:

Cailin´s Place said...

i went to istambul a couple of years ago and is an amazing city, lucky you!!!kisses!;D

New York Lover D. said...

Cailin's Place, yes it definitely is :) thanks a lot:)

N@NY said...

you just look great , love the hair sweetie ,

Am following you with GFC , Wanna follow me back & make my day ?

N@NY
http://nanybuz91.blogspot.com/