Friday, March 8, 2013

Zara Wishlist

Zara'nin yeni sezonuna bir göz atayım dedim ama siteden ayrılamıyorum desem yeridir. Her zaman olduğu gibi ilk tıkladığım sekme ayakkabılar, ardından çantalar oldu ve bu kısımlar bile bir wishlist oluşturmama yetti. Bu arada Zara'nın bahar-yaz sezonundaki ayakkabı ve çantalarda çokça Miu Miu ve Valentino esinlenmesi gören sadece ben miyim? :) 

I just wanted to glance the new collection of Zara, but I can't get out of their website. As always, first i look over shoes and then handbags. To be honest, I already have a wishlist. By the way, is that only me who thinks that there's a huge inspiration from Miu Miu and Valentino on this new collection of shoes and bags? :)
Beğendiğim her şeyin rengarenk ya da desenli olması bir tesadüf mü, yoksa yaz yaklaşıyor diye mantıklı bir açıklaması mı var? :)

Do you think is this a coincidence that all these stuffs I love are colorful or is it because summer is coming!? :)6 comments:

chfashiontrend said...

Zara çok güzel bu sezon ,sanki fiyatlar eskiye nazaran biraz uçuk gibi ...Sevgiler

New York Lover D. said...

chfashiontrend, ne yazık ki son bir kaç senedir zara neredeyse high-end markalarla yarışacak seviyede ama arada uygun fiyatlı şeyler bulmak da mümkün oluyor :)

Ayshe Rose said...

Cantalar sahane :)

http://www.stylishtimes.net

New York Lover D. said...

Ayshe Rose, di miiii çok beğendim ben de :)

Bushe said...

Hemen hemen aynı şeyler benim de favorim oldu.Pek bir sevdim ben bu sezon Zara'yı :)

New York Lover D. said...

Bushe, hangi sezon sevmiyoruz kiii :)