Monday, April 22, 2013

InstaWeek #5Yeni makyajlar deniyorum. Malum artık bir youtube kanalım da var ve orada da makyaj uygulamalarına başlayacağım. Henüz görmediyseniz buradan ulaşabilirsiniz! :)Gecenin bir köründe ablamla canımız tatlı çekince ortaya böyle bir sonuç çıktı! Yummy pancakes!Böyle bir manzara eşliğinde yolculuk yaptıktan sonra her gün karşıya gidip gelsem yorulmazdım herhalde :)Alışveriş arası acıkınca imdadıma noodle express yetişti, tavuklusu çok leziz!Alışverişsiz olmaz, benden mutlusu yok :)Hayatımda ilk kez canlı canlı pembe limuzin gördüm, o anda da sizin beni görmeniz lazımdı. Otobüste cama yapışmış bir halde gittim :) Bayıldımmmm! Son zamanlarda aşk yaşadığım renk! Kendisi Flormar'ın Light Summer serisinden 02-numaralı bebek mavisi-lila karışımı muhteşem renk :)


Benim için geçen hafta böyle geçti. Umarım sizinki de keyifli geçmiştir ve yeni haftanız da en az onun kadar güzel geçer!

XOXO3 comments:

leyladurmuş tan said...

aa mac in fondetenını almışşın.olmuşşsun sen artık bnce.her youtuberın bi mac i olmalı:)alışveriş videosu istiyorum..:)

New York Lover D. said...

@leyladurmuş tan, haha değil mi ama :) bu ilk mac alışverişim oldu, yarın videosu geliyor :)

makyajlı kareler said...

waaaa ben çalıştım o bünyede:)) acaba hangi bölüme gittin merak ettim:))) aldıklarını güle güle kullan canım:)) takibimdesin...