Wednesday, September 14, 2011

Breakfast at Tiffany's

Eminim ki benim gibi Audrey'e bayılan çoğunuzun favori filmidir Breakfast at Tiffany's... Ve tabi Audrey Hepburn 'ün ismiyle birlikte aklımıza gelen ilk film. Tekrar tekrar izlemekten asla bıkmayacağım bu filmden en sevdiğim sahneleri sizinle paylaşmak istedim. Resimlere açıklama yapmıycak olsam da izlemeyenler için resimler spoiler veriyor olabilir, dikkat :)
Şimdi uzuuun uzuuun bakabiliriz onun o masum, zarif, muhteşem güzelliğine...

I'm sure most of you adore the movie of Breakfast at Tiffany's like me. I just wanna share the best scenes of this movie that i will ever give up watching. Let's look at her pure, fabuluous and elegant beauty again...Yakında, moda dünyasında bir ikon olarak gösterilen Audrey Hepburn'ün tarzıyla ilgili bir post da gelebilir :)

I may make a post about her style very soon :)


Kisses,
New York Lover D.

5 comments:

PD said...

benimde en sevdiğim ;)

http://iconicmouse.blogspot.com/

MaceraperesT said...

heyecanla bekliyorum o postu. bu arada gossip girl izliyor musun bilmiyorum ama dizideki Blair karakteri Audrey hayranı ve onun stilinde giyiniyor.

http://maceraperest.blogspot.com

New York Lover D. said...

MaceraperesT, aaa tabi ki biliyorum :) hatta aylar önce Leighton Meester'ın hem dizideki stili hem de günlük hayattaki stili hakkında bir post yapmıştım ve bundan söz etmiştim. Bakmak istersen http://newyorklover-d.blogspot.com/2011/02/leighton-messter.html :)

irem örsel said...

gerçekten mükemmel. elbisenin incileri özellikle

New York Lover D. said...

irem örsel, değil mi? herşeyiyle mükemmel bir kadın ve harika bir film :)